Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM Ekranı

Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM Ekranı

Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM Ekranı:


Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM Ekranı Pedagojik Formasyon Sonuçları Ekranı 2014 Pedagojik Formasyon Tercihleri Sonuçları Pedagojik Formasyon Sonuçları Açıklanıyor 2014 yılı pedagojik formasyon sonuçları açıklanmasına kısa bir süre kaldı. Uzun bir süredirpedagojik formasyon sonuçları bekleyen adaylar sonuçlar için sabırsız bir şekilde beklemeye devam ediyorlar. Hatırlanacağı üzere pedagojik formasyon sonuçları açıklanmaması üzerine 16 ocak taraihnde ösym pedagojik formasyon sonuçları için toplantı yapmıştı. Bu toplantıdapedagojik formasyon sonuçları açıklanmadan önce başvuru sayısının 10 bin daha artırılması ön plana gelmişti. Sonuçları daha stabil hale gelmesi için pedagojik formasyon sonuçlarının geciktiği açıklanmıştı.

Pedagojik formasyon sonuçları içinde yaşanan son gelişmeler sitemiz mebpersonel.com adresinde olacak. Pedagojik formasyon sonuçları anlık takip edebilmek içinde bizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız. Pedagojik formasyon sonuçları başvuruları için bugün son gündü. ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre pedagojik formasyon sonuçları için 29 ocak tarihine kadar düzenlemeler yapılacakmış. Pedagojik formasyon sonuçlarının bu tarihten sonra açıklanması bekleniyor. Pedagojik formasyon sonuçları açıklanır açıklanmaz aşağıdaki linkimiz aktif hale gelecektir.Böylece pedagojik formasyon sonuçlarını anlık olarak sitemizden takip edebileceksiniz.

-Pedagojik Formasyon Sonuçları (Pasif)

-Pedagojik formasyon kılavuzu için tıklayınız.

Pedagojik formasyon sonuçları için tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Sonuçların şimdiden tüm adaylara hayırlı olamsı dileğimizle.

Pedagojik Formasyon

ÖSYM Arşiv