Takvim Eğitim

ösym sonuç

ÖSYM AİS SonuçlarıÖSYM AİS Sonuç Açıklama Giriş için Tıklayınız

ÖSYM AİS Giriş için Buraya Tıklayınız


ÖSYM Sonuçları,OSYM Sonuç Belgesi Çıkartma,AİS ÖSYM Sınav Sonuçları,AİS ÖSYM LYS Sonuçları,Kayıt İşlemleri,ÖSYM AİS Tercih Sonuçları,ÖSYM AİS Kura Sonuçları...


ÖSYM Sonuçları Nasıl Duyurulacaktır?

Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar ÖSYM sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) İnternet adresinden öğrenebileceklerdir. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmündedir. ÖSYM sonuçları, İnternet’ten duyurulacak olan sınav sonuç bilgilerinde de yer alacaktır.

Devamını oku

2020 YKS Sonuçları Açıklandı mı? Tıkla Öğren!
27-28 Haziran 2020 tarihlerinde uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (2020-YKS) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınav sonuçlarına 27 Temmuz 2020 tarihinde saat 07.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.


Adaylar, 2020-YKS sonuçlarını ÖSYM'nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. 2018-YKS Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

-YKS Sayısal Bilgiler için Tıklayınız

YKS Sonuçları Tıkla Öğren

Devamını oku

ÖSYM Giriş Sonuçları - ÖSYM Sonuç Açıklama SistemiÖSYM SINAV SONUÇLARINIZI ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ


ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi ile Sonuçlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

ÖSYM Başkanlığı adaylara sonuç belgesi göndermeyecektir. Adaylar Sınav Sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin
(https://sonuc.osym.gov.tr) İnternet adresinden kendileri öğrenebileceklerdir. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmündedir.


ÖSYM SONUÇ AÇIKLAMA SİSTEMİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


ÖSYM Sonuç Belgesi Doğrulama Sistemi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Devamını oku

ÖSYM 2018 YKS Sonuçları Açıklandı mı? 2018 ÖSYS YKS Sonuçları Tıklayın!27-28 Haziran tarihinde gerçekleştirilen Yükseköğretime Geçiş Sınavına (2020 YKS) ait madde analizleri incelenmiş, cevap anahtarlarının kontrolleri tamamlanmış, itirazlar bilimsel açıdan değerlendirilmiş olup ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından iptal edilen sorular, ilgili testte en az bir cevabı bulunan tüm adaylar için doğru cevaplanmış kabul edilerek 2020-YKS değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.


Sınav sonuçları, 27 Temmuz tarihinde ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır. Adaylar, sınav sonuçlarını yukarıda belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.


YKS Sınav Sonuçları
YKS Sınav Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

Devamını oku

ÖSYM YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?ÖSYM YKS Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

ÖSYM YKS Sonuçları Sayısal Bilgilerini Öğrenmek için Tıklayınız

Üniversiteye giriş sınavı tamamlandı.Peki YKS 2020 sonuçları ne zaman açıklanacak? Tıkla YKS sonuçlarını hesapla ve öğren! YKS sonuç açıklanma tarihi ne zaman? ÖSYM YKS sonuç öğrenme, ÖSYM YKS sonuç sayfasına giriş, YKS sonuçlarını adaylar nasıl öğrenebilecek? YKS sonuç sayfası? YKS sonuçları kaç gün sonra açıklanacak? ÖSYM YKS sonuçları, ÖSYS sonuçları, ÖSYM Başkanı’ndan YKS sonuç açıklaması...

ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre,sonuçlar 27 Temmuz da açıklanacak.

Adaylar 444 ÖSYM'yi arayabilir

Devamını oku

2018 YKS Ek Tercih Sonuçları Açıklandı mı? TIKLA-ÖĞREN2018 YKS EK TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖSYM Ek Yerleştirme Sonuçları Sayısal Bilgiler için Buraya Tıklayınız


2018 YKS Tercih Sonuçları Açıklanır Açıklanmaz Yukarıdaki Linki Tıklayarak, Anında ÖSYM 2018 TYT-YKS Tercih Sonuçlarınızı Öğrenebilirsiniz.

Devamını oku

ÖSYM 2018 - TYT Sınav Sonuçları GirişiÖSYM 2018 - TYT Sınav Sonuçları Girişi için Tıklayınız

TYT sonuçları ise Temmuz 2018'de açıklandı.ÖSYM'nin düzenlemiş olduğu 2018 - TYT için adaylar sonuçları ÖSYM'nin (http://www.osym.gov.tr) ve (https://sonuc.osym.gov.tr/) adresli internet sitelerinden TC kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecekler.TYT Sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.Üniversitelere kayıtlar açıklanan tarihler doğrultusunda tercih edilen yerlere yapılacak.

Devamını oku

ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi GirişiÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi Girişi için Tıklayınız


ÖSYM Başkanlığı adaylara sonuç belgesi göndermeyecektir. Adaylar,ÖSYM sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin
(https://sonuc.osym.gov.tr)İnternet adresinden kendileri öğrenebileceklerdir. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmündedir.

ÖSYM SONUÇ AÇIKLAMA SİSTEMİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ


ÖSYM Sonuç Belgesi Doğrulama Sistemi:

Devamını oku